Dlaczego CV

DLACZEGO NASZE PROFESJONALNE CV JEST LEPSZE NIŻ U KONKURENCJI?
DLACZEGO NASZE PROFESJONALNE CV JEST LEPSZE NIŻ U KONKURENCJI?

5 głównych powodów:

1) Dokumenty aplikacyjne przygotowujemy w wersji PDF oraz w formacie do edycji (.docx). Dzięki temu możesz w przyszłości samodzielnie edytować zamówione CV.

2) Po otrzymaniu gotowych dokumentów masz prawo do trzydniowego okresu ochronnego. Wtedy nieodpłatnie wprowadzamy sugerowane przez Ciebie drobne zmiany.

3) Jeżeli zależy Ci na czasie, możemy wykonać CV w trybie ekspresowym (do 3 dni roboczych) i to bez dodatkowych opłat.

4) Starannie przygotowujemy zarówno warstwę treściową, jak i graficzną. W związku z tym Twoje CV znacznie wyróżni się na tle innych aplikacji.

5) Wspieramy urzędy pracy, więc jeśli jesteś osobą bezrobotną lub studentem, płacisz mniej.

Nasze realizacje

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

3 główne powody:

1) Zarówno CV, jak i list motywacyjny tworzymy od podstaw, indywidualnie dla danej osoby.

2) Uwypuklamy mocne strony pod kątem danego stanowiska i branży dzięki obszernej wiedzy z zakresu psychologii i rekrutacji.

3) Po zamówieniu naszych dokumentów aplikacyjnych otrzymasz 10% zniżki na konsultacje zawodowe z zakresu coachingu kariery, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej lub poruszania się po rynku pracy.

Dlaczego warto nam zaufać

CV to pierwszy krok do znalezienia lepszej pracy

Przygotowanie profesjonalnego CV to pierwszy krok do znalezienia lepszej pracy. Doświadczonemu rekruterowi wystarczy tylko kilka sekund, by przeskanować wzrokiem dokumenty aplikacyjne i upewnić się, czy warto poświęcić im więcej czasu.

CV musi wywołać pozytywne pierwsze wrażenie, żeby ktokolwiek w ogóle zwrócił uwagę na doświadczenie zawodowe. Właśnie dlatego starannie przygotowane CV jest tak ważne na tym etapie rekrutacji. Zamawiając dokumenty aplikacyjne u nas, zyskasz gwarancję, że rekruter nie przejdzie obojętnie nad Twoją kandydaturą


Przejdź do zamówienia

WZBOGAĆ SWOJE CV DZIĘKI LEADERSHIP CERTIFICATE!

Brakuje Ci doświadczenia lub kierunkowego wykształcenia na wymarzone stanowisko? Nie wiesz, jak udowodnić w CV potencjalnemu pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem na konkretne stanowisko?

Dobre rozwiązanie to wykazanie certyfikatów potwierdzających dane umiejętności. Często zdobycie certyfikatu wiąże się z dużymi kosztami.
My, zespół KreAktywne CV, udostępniamy Ci idealne narzędzie do wzbogacenia Twojego CV. Mowa tu o teście psychologicznym pod nazwą Test na przywództwo.

Wypełnienie tego testu i otrzymanie interpretacji nic nie kosztuje. Otrzymanie certyfikatu LEADERSHIP CERTIFICATE potwierdzającego Twoje cechy przywódcze, którym wzbogacisz swoje CV, wiąże się z symboliczną opłatą w wysokości 49 zł 9,99 zł, przy korzystaniu z bezpiecznej witryny Przelewy24. Powyższy test został wykonany przez zespół psychologów społecznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, co daje gwarancję rzetelności i trafności wyników.

Psychologiczny test na przywództwo to idealne narzędzie określające Twoje cechy przywódcze i konkretne cechy w stylu pracy.
Wejdź już teraz i skorzystaj z szansy na jeszcze lepsze przedstawienie się potencjalnemu pracodawcy!