FAQ

1.
Jakie doświadczenie ma CA-Team w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych (CV i LM) dla absolwentów państwowych uczelni wyższych?

Serwis KreAktywne CV działał wcześniej pod nazwą CV Nowej Generacji (www.cvnowejgeneracji.pl) od 2011 roku dla firmy CreActive Team. Jednak CVNG będzie się przekształcało, więc dział tworzenia indywidualnych dokumentów aplikacyjnych przeszedł pod markę KreAktywne CV, na którą Pan trafił. Tworzymy profesjonalne CV. Wcześniej ten dział prowadziła obecna właścicielka CreActive Team w firmie UnlimitedGroup Polska (www.unlimitedgroup.pl). Z usług tworzenia dokumentów korzystają zarówno absolwenci, jak i osoby z doświadczeniem na rynku pracy. Przekrój jest więc duży.

2.
Jakie jest wykształcenie i doświadczenie w procesie rekrutacji u osoby odpowiedzialnej za przygotowanie dokumentów aplikacyjnych?

Pomysłodawczynią i właścicielką serwisu i firmy jest Karolina Cala. Posiada ogromne doświadczenie z zakresu rekrutacji (prowadząca szereg szkoleń związanych z rynkiem pracy i procesem rekrutacji, absolwentka psychologii UMCS, twórczyni jednego z systemów rekrutacji m.in. dla mBanku, trenerka umiejętności, coach, praktyk NLP - to skrótowy opis jej wiedzy z tego zakresu). Więcej informacji na www.karolinacala.pl

3.
Na jakie stanowiska sporządzacie dokumenty aplikacyjne?

Staramy się tworzyć dokumenty pod branżę bądź dany dział w przypadku braku szczegółowo sprecyzowanych planów zawodowych kandydata. Tworzymy również profesjonalne CV ściśle pod dane stanowisko. Wszystko w zależności od życzenia i wskazania w odpowiedniej ankiecie (dostępnej do ściągnięcia na stronie podczas zamówienia). Co ważne, dokumenty tworzymy w wersji do edycji - w odróżnieniu od niektórych konkurencyjnych firm.

4.
W jaki sposób chronicie dane osobowe przed dostaniem się ich w niepowołane ręce?

Powierzonych nam danych osobowych nikomu nie udostępniamy. Dane przetrzymywane są w wewnętrznym systemie CRM (niedostępnym dla użytkowników zewnętrznych z Internetu), a dostęp za pośrednictwem hasła do niego mają tylko wybrani pracownicy serwisu.

5.
Zamawiając u Państwa CV lub list motywacyjny, co muszę, a czego nie muszę Państwu przesyłać, podawać do informacji?

Aby usługa była kompleksowa i w pełni spełniła oczekiwania, najlepiej będzie, jeśli skorzysta Pani z formularza zamówienia na naszej stronie. Opcjonalne jest wysłanie do nas wypełnionej ankiety dostępnej przy formularzu zamówienia. W niej podaje Pani informacje - te, którymi chce się Pani z nami podzielić. Dogodną opcją jest również wysłanie starego CV.

6.
Czy zamówione przez mnie CV+LM będzie obsługiwała jedna osoba czy tzw."zespół"?

Nad dokumentami pracuje specjalista HR (dostosowanie potrzebnych informacji - Karolina Cala - www.karolinacala.pl), grafik (dostosowanie wyglądu CV pod kątem graficznym - Piotr Marianowicz, manager działu IT naszej agencji CreActive Team) i copywriter dopinający całość pod kątem spójności merytorycznej grafiki z zawartością. Dzięki temu spod naszych rąk wychodzi profesjonalne CV.

7.
W opcjach na stronie internetowej można zaznaczyć zawsze tylko jedną z opcji?

Opracowany przez nas schemat zamówienia ma układ tabelaryczny, gdzie poszczególne opcje wykluczają się, dlatego wystarczy zaznaczyć jedną z nich.

8.
Ile trwa realizacja zamówionej usługi?

Standardowy czas realizacji zamówienia trwa do 7 dni roboczych od momentu przesłania nam wypełnionej ankiety oraz uiszczenia wpłaty. Okres ten może ulegać pewnemu przedłużeniu w przypadku tłumaczeń na język obcy.

9.
Czy dostarczone CV będzie w pełni edytowalne?

Jak najbardziej. Przesyłamy gotowe dokumenty w edytowalnym formacie .docx, który bez problemu otwiera się w programie MS Word. Jeśli klienci będą chcieli, mogą w przyszłości już sami dopisywać treść do swojego CV. Jednocześnie koszt, który klient ponosi, staje się kosztem jednorazowym i inwestycją na długie lata.

10.
Czy układ graficzny CV jest konsultowany z zamawiającym czy też narzucany z góry przez KreAtywneCV?

Przygotowujemy układ graficzny dostosowany do profilu kandydata wyciągniętego na podstawie ścieżki zawodowej, planów co do niej i cech osobowości. Nie narzucamy zatem wyglądu dokumentów, ale staramy się jak najlepiej dopasować je do istotnych cech kandydata. Dlatego też sugerowany przez nas wygląd CV jest najlepszym wyglądem ujętym wieloaspektowo. Zwracamy uwagę, by nawet kolor, jaki stosujemy w CV, czcionka czy punktatory były dopasowane do profilu osobowości kandydata oraz branży, do jakiej aplikuje.

11.
Co oznacza sformułowanie, że dokumenty będą w formie "przyjaznej do edycji”?

Termin "przyjazne do edycji" odnosi się do tego, że tworzone przez nas CV i listy motywacyjne tworzone są w pliku MW Word (format .docx), w prosty sposób, bez zbędnych komplikacji. Tak, aby klient mógł swobodnie edytować treść w przypadku zmiany preferencji bądź np. dodatkowego doświadczenia.

12.
Czy i jakie posiadają Państwo doświadczenie w przygotowaniu dokumentów na potrzeby branży budowlanej?

Jeśli chodzi o doświadczenie naszego zespołu: nad dokumentami czuwa osoba zajmująca się grafiką w naszym dziale IT oraz rekruterka, która oprócz tego, że zajmuje się rekrutacją w naszej firmie, prowadzi je dla firm zewnętrznych - m.in. dla mBank, Unlimited Group Polska (Karolina Cala, właścicielka firmy CreActive Team - więcej na stronie www.karolinacala.pl). Następnie wszystko przechodzi przez ręce leadera zespołu ds. KreAktywnych dokumentów aplikacyjnych, aby usunąć ewentualne błędy. CV tworzyliśmy między innymi dla branży hutniczej, spedycyjnej, finansowej, typowo biurowej, kierowniczej i szeregu innych. Jednak bardziej istotne jest umiejętne przedstawienie i zaprezentowanie treści, które udostępniacie nam Państwo w ankiecie i w starym CV, aniżeli wiedza stricte z zakresu branży budowlanej.

13.
Czym się różni pakiet VIP CV od standardowego CV?

Pakiet VIP CV stosujemy zazwyczaj przy osobach mających konkretny cel zawodowy oraz rozbudowane i bogate doświadczenie. Praca nad takim CV wymaga więcej czasu pod względem obróbki treściowej, żeby CV jednocześnie pozostało w miarę zwięzłe i zawierało wszystkie istotne dane oraz żeby móc wyeksponować najważniejsze informacje, dopasowane do stanowiska bądź branży. Obróbka graficzna również jest bardziej zaawansowana niż w przypadku standardowego CV. W zależności od potrzeb dokonujemy obróbki zdjęcia portretowego. VIP CV to też idealna opcja dla tych, którzy nie mają obszernego doświadczenia zawodowego, ale zależy im na wyróżniającej się i niekonwencjonalnej szacie graficznej powiązanej ze zdjęciem.

14.
Rozmyśliłem się, nie chcę już wykonania dokumentów aplikacyjnych na zamówienie. Co teraz?

Rezygnacja z usługi wykonania CV lub indywidualnych konsultacji z zakresu doradztwa zawodowego po zamówieniu skutkuje opłatą w wysokości 60% wartości zamówienia. Dzieje się tak w przypadku minięcia godziny od chwili zamówienia.

15.
Jak dokonać płatności zagranicznych w serwisie cv.ca-team.pl?

JEŚLI JESTEŚ KLIENTEM Z ZAGRANICY I CHCESZ ZAPŁACIĆ ZE SWOJEGO KONTA PRZELEWEM MOŻESZ TO UCZYNIĆ W DWOJAKI SPOSÓB:
a) wykonaj przelew zagraniczny na poniższe dane:

1. imię i nazwisko odbiorcy przelewu (Posiadacza rachunku) - CreActive Team Karolina Cala
2. pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy (IBAN): PL 69 1140 2004 0000 3702 7513 8114
3. tytuł płatności - KreAktywne CV
4. nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: CreActive Team ul. Kurpiowska 24 20-730 Lublin, Polska
5. kod SWIFT (tzw. BIC): BREXPLPWMBK
6. nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
7. SORT CODE/numer rozliczeniowy 11402004
8. wybierz opcję ZLECENIODAWCA (w zakresie sposobu pokrywania kosztów operacji)

b) załóż konto w serwisie PayPal, doładuj je i następnie opłać wybierając u nas na stronie opcję zapłaty nr 2 a następnie sposób płatności PayPal

JEŚLI CHCESZ ZAPŁACIĆ KARTĄ WÓWCZAS POZOSTAJE TYLKO JEDNA OPCJA:
a) wybierz na naszej stronie opcję zapłaty nr 2 a następnie sposób płatności PayPal i opcję "zapłacić kartą"
Aby stworzyć swoje

profesjonalne CV

i list motywacyjny, zapraszamy na podstronę http://cv.ca-team.pl/kreaktywnecv lub http://cv.ca-team.pl/konsultacje