gdzie zamówić konsultacje zawodowe

Poznaj 3 główne powody dlaczego warto zamówić konsultacje zawodowe właśnie u nas:

1) Niezależnie od tematu konsultacji traktujemy Cię kompleksowo. Nie trzymamy się sztywnych ram, ale przekraczamy granice. Zwracamy uwagę na wiele aspektów i podchodzimy do tematu w sposób wyczerpujący, by mieć pewność, że uzyskasz rzeczywistą pomoc.

2) Żeby skorzystać z naszych porad, nie musisz wychodzić z domu. Poza kontaktem bezpośrednim oferujemy też doradztwo telefoniczne, w formie pisanej lub poprzez videorozmowę. Wybierasz formę najlepszą dla Ciebie.

3) Jeżeli przygotowywaliśmy Ci wcześniej profesjonalne dokumenty aplikacyjne, otrzymujesz 10% zniżki na dowolne konsultacje.

COACHING KARIERY

Czy zastanawiasz się:

Jaka ścieżka kariery jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Czy się przebranżowić?
Co robić, gdy praca nie przynosi satysfakcji?
Jaka praca da Ci szerokie możliwości rozwoju?
Na którym stanowisku pracy najlepiej się odnajdziesz?


Coaching kariery stanowi wyważoną empatycznie rozmowę, pozbawioną stereotypów, uprzedzeń i negatywnych stanów emocjonalnych ze strony coacha. Konsultacje zawodowe tego typu przebiegają głównie w formie pytań otwartych.

Nasz coach, wykorzystując wrodzone i nabyte umiejętności, doświadczenie życiowe i odpowiednie techniki, pomoże Ci w znalezieniu właściwej drogi do celu. Wyobraź to sobie jako rozmowę z przyjacielem, który nie tylko wysłucha, ale też sprawi, że spojrzysz na swój problem z innej perspektywy, dzięki czemu łatwiej znajdziesz rozwiązanie. Proces ten ma służyć odkryciu najbardziej dogodnego dla Ciebie miejsca na rynku pracy.


PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Czy zadajesz sobie następujące pytania:

Jak skutecznie przejść przez rozmowę kwalifikacyjną?

Jak się zachowywać podczas takiej rozmowy?

Jak odpowiednio się ubrać na spotkanie z rekruterem?

Jakie pytania padają podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Co to jest assesment center i czemu służy?

Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna? Zapewne w Twojej głowie rodzą się setki wątpliwości. Boisz się, czy dobrze wypadniesz na tym spotkaniu? Nauczymy Cię, jak stworzyć pozytywne pierwsze wrażenie poprzez ubiór i zachowanie. Dowiesz się, jak odpowiadać na najczęściej pojawiające się pytania.

Zamawiając konsultacje z naszym specjalistą, dogłębnie i wieloaspektowo przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej. Uzyskasz mnóstwo cennych porad z zakresu odpowiedniej komunikacji z rekruterem. Poznasz wiele aspektów praktycznych, przyswoisz metody radzenia sobie z trudnymi pytaniami. Dzięki symulacji rozmowy w bezpiecznych warunkach przećwiczysz najbardziej istotne aspekty takiego spotkania.

PORUSZANIE SIĘ PO RYNKU PRACY

Czy myślisz o następujących kwestiach:
- Jak skutecznie znaleźć pracę?
- Gdzie znaleźć najlepsze oferty pracy?
- Jak stać się konkurencyjnym na rynku pracy?
- Jakie działania podjąć, by zwiększyć szanse na znalezienie pracy?
- W jaki sposób szukać pracy w internecie?

Tak naprawdę szukanie pracy to praca na cały etat. Żeby się powiodło, należy w tę czynność włożyć wiele wysiłku i czasu. Nie ma jednej sprawdzonej metody, wszystko zależy od danej branży i miejsca. Dużą rolę odgrywa Twoje zaangażowanie oraz szczere chęci. Jednak liczy się też wiedza na temat rynku pracy i mechanizmów nim kierujących.

Dzięki naszym poradom będziesz wiedzieć, jak sprawnie szukać zatrudnienia. Dowiesz się, jakimi kanałami komunikacyjnymi docierać do potencjalnego pracodawcy. Nauczysz się wystrzegać różnorodnych błędów towarzyszących znalezieniu pracy. Dopasujesz swoje działania do oczekiwań rekruterów.


KTO PROWADZI KONSULTACJE?

Naszym profesjonalnym doradcą zawodowym jest Karolina Cala, psycholog, coach, praktyk NLP i wieloletni rekruter. Posiada bogatą wiedzę na temat metod rekrutacyjnych oraz działania rynku pracy. Ma ogromne doświadczenie w tym zakresie. Tworzyła systemy rekrutacji, m.in. dla mBanku i Unlimited Group Polska. Prowadzi szkolenia z zakresu metod autoprezentacji podczas wystąpień publicznych.

Więcej informacji znajdziesz na www.karolinacala.pl