Usługi dodatkowe

Pakiety CV dla urzędów pracy

Pomagamy w codziennej pracy Urzędom Pracy. Mamy przygotowane materiały, które wpłyną pozytywnie na standardy obsługi interesantów w zakresie poruszania się po rynku pracy.

Nasz „KreAktywny pakiet CV”, zawiera:
- pakiet 30 ciekawych szablonów CV w wersji Open Office lub Word (MS Office) na płycie CD
- płytę DVD z video szkoleniem: „Jak przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne”
- płytę DVD z video szkoleniem: „Jak nagrać skuteczne Video CV”

Do każdego zamówiena wystawiamy fakturę Vat.

ZAMÓWIENIA i ZAPYTANIA CENOWE: prosimy o kontakt mailowy na cv@ca-team.pl w tytule wiadomości wpisując „KreAktywny pakiet CV dla UP/WUP”. W odpowiedzi zwrotnej przekażemy dalsze proste instrukcje.

Program outplacementu dla pracodawców

Outplacement to system “łagodnych” zwolnień (nazywanych też zwolnieniami monitorowanymi). Jest popularny wśród pracodawców odpowiedzialnych, którzy dają wsparcie na nowy start pracownikom podlegającym redukcji etatów/zwolnieniu.
Outplacement to niezastąpione działanie obliczu restrukturyzacji, kiedy pracę traci wiele osób naraz. Program zmniejsza poczucie niesprawiedliwości wśród zwalnianych pracowników oraz ogranicza przekazywanie przez pracowników wrażliwych informacji czy tajemnic firmy.
Wśród prawie 50% firm podejmujących działania outplacement, poziom satysfakcji pracowników po zwolnieniu utrzymał się na tym samym lub wyższym poziomie.

Zwalniani pracownicy otrzymują cenne wsparcie, które pozwala im na szybsze znalezienie pracy po otrzymaniu wypowiedzenia.

Nasze usługi w tym zakresie obejmują:
I i II etap - outplacement indywidualny
I Etap realizowany podczas spotkań bezpośrednich lub drogą telefoniczną/skype
doradztwo psychologiczne (poczucie własnej wartości, gotowość do zmiany)
coaching zawodowy uświadomienie posiadanych umiejętności cenionych na rynku pracy
doradztwo zawodowe (gdzie i jak poszukiwać ofert pracy lub założyć własną działalność)
II Etap realizowany podczas spotkań bezpośrednich lub drogą telefoniczną/skype i poprzez kontakt mailowy
CV + LM opracowanie profesjonalnych i skutecznych dokumentów aplikacyjnych
lub
pomoc przy napisaniu wniosku do urzędu pracy pod uzyskanie dofinansowania na założenie własnej działalności gospodarczej
III etap - outplacement grupowy
III Etap realizowany podczas spotkania bezpośredniego (outplacement grupowy)
Szkolenie z zakresu autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej czyli jak zaprezentować się podczas rozmowy z pracodawcą i pozytywnie przejść przez wieloetapowy proces rekrutacji.

Gwarantujemy pełną poufność na etapie złożonego zapytania

ZAMÓWIENIA i ZAPYTANIA CENOWE: prosimy o kontakt mailowy na cv@ca-team.pl w tytule wiadomości wpisując „Outplacement”. W odpowiedzi zwrotnej przekażemy dalsze proste instrukcje.

CV NA PREZENT

Nie wiesz, jaki prezent kupić bliskiej osobie? Chcesz, aby podarunek był nie tylko praktyczny, ale również oryginalny? Gdy zbliża się czas myślenia o świętach, sprezentuj komuś przygotowanie profesjonalnego CV, które pomoże znaleźć lepszą pracę! Zamów bon na CV za jedyne 150 zł! Taki podarunek z pewnością przysłuży się obdarowanemu – będzie świetną inwestycją w jego przyszłość zawodową.

Jak to zrobić?
1. zamów imienny bon na CV (wyślij maila na cv@ca-team.pl z dopiskiem „CV na prezent” w treści maila wpisując dla kogo jest przeznaczony bon oraz dane adresowe na jakie ma dotrzeć prezent)
2. na Twój adres przyślemy paczkę - kupon w pięknym, ozdobnym opakowaniu
3. podaruj pakunek dowolnej osobie
4. obdarowany będzie mogł zrealizować prezent w każdym dowolnym momencie pisząc do nas e-mail z kodem widocznym na kuponie, który otrzymał
5. dzięki Tobie otrzyma wyjątkowy upominek – KreAktywne CV, które pozwoli pozytywnie wyróżnić się na rynku pracy

Taki praktyczny prezent sprawdzi się świetnie nie tylko pod choinką. To również idealny prezent na urodziny jak i inne okazje. Uwaga, bon możliwy do wykorzystania bezterminowo!

Pomóż bliskiej osobie zacząć nowy rok, nowy rozdział w swoim życiu z wymarzoną pracą.

ZAMÓWIENIA i ZAPYTANIA CENOWE: prosimy o kontakt mailowy na cv@ca-team.pl w tytule wiadomości wpisując „CV na prezent”. W odpowiedzi zwrotnej przekażemy dalsze proste instrukcje.Certyfikat leadership

Brakuje Ci doświadczenia lub kierunkowego wykształcenia na wymarzone stanowisko? Nie wiesz, jak udowodnić w CV potencjalnemu pracodawcy, że jesteś odpowiednim kandydatem na konkretne stanowisko?

Dobre rozwiązanie to wykazanie certyfikatów potwierdzających dane umiejętności. Często zdobycie certyfikatu wiąże się z dużymi kosztami.
My, zespół KreAktywne CV, udostępniamy Ci idealne narzędzie do wzbogacenia Twojego CV. Mowa tu o teście psychologicznym pod nazwą Test na przywództwo.

Wypełnienie tego testu i otrzymanie interpretacji nic nie kosztuje. Otrzymanie certyfikatu LEADERSHIP CERTIFICATE potwierdzającego Twoje cechy przywódcze, którym wzbogacisz swoje CV, wiąże się z symboliczną opłatą w wysokości 49 zł 9,99 zł, przy korzystaniu z bezpiecznej witryny Przelewy24. Powyższy test został wykonany przez zespół psychologów społecznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, co daje gwarancję rzetelności i trafności wyników.

Psychologiczny test na przywództwo to idealne narzędzie określające Twoje cechy przywódcze i konkretne cechy w stylu pracy.
Wejdź już teraz i skorzystaj z szansy na jeszcze lepsze przedstawienie się potencjalnemu pracodawcy!